Savo Kuchyňa odstraňuje nečistoty na kuchynských pracovných doskách a nerezových povrchoch. Objem 500 ml.
Použitie:
Prípravok nastriekajte na povrch a potom zotrite vlhkou handričkou. V prípade zaschnutých nečistôt nechajte pôsobiť 1 minútu a potom zotrite. Pre žiarivý lesk utrite povrch suhou handričkou. Nepoužívate na lakované a maľované povrchy, linoleum a porézne povrchy ako napr. mramor. Aby ste zabránili poškodeniu, prípravok okamžite opláchnite po použití na plastový alebo hliníkový povrch. Pri použití na nové alebo atypické povrchy, najpr vyskúšajte na malej nenápadnej ploche. Po použití si vždy dôkladne opláchnite ruky.
Bezpečnostné informácie
Spôsobuje vážne podráždenie očí. Obsahuje 1,2-benzizotiazol-3(2H)-ón. Môže vyvolať alergickú reakciu. Uchovávajte mimo dosahu detí. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak použíévate kontaktné šošovky a ak je tpo možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vypôlachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Zabráňte vdychovaniu aerosólov.
Výrobca
Vyrobené v EU.
Zloženie produktu
5% alebo viac, ale menej ako 15 % neiónové povrchovo aktívne látky; menej ako 5% mydlo, parfum, Limonenen, Benzisothiazolinone.


Náhradná náplň S-7S do pera uni Clifter 3 a Ta-Shock 3s červená
Poštové obálky C6 Cygnus s páskou, potlač 500 ks
Pohárik na vodu FABER-CASTELL Klik červený
Zvýrazňovač Centropen STYLE ružový
Etikety univerzálne 105x42,4mm Express Agipa A4 100 hárkov
Parfum na bielizeň Laguna sebavedomá žena 300 ml
Lepiaca páska TESA Economy 19 mm x 33 m, 8 ks
Čaj TEEKANNE bylinný Žalúdok a črevá HB 10 x 2g
Tekuté mydlo krémove Lilien 1l Oliva milk
Sanytol dezinfekčný prostriedok na podlahy a plochy 5 l eukalyptus
Dierovačka Office Products na 25 listov čierna
Tyčinka Corny BIG müsli oriešková 50g
Savo KUCHYŇA odmasťovač s rozprašovačom 500ml 



