Káva Emília je stredne pražená zmes 100% arabík vyváženej chuti, ktorú ocení najširšie spektrum ľudí. Má orieškovú chuť a dochuť pečeného chleba.
Ocenenia: Víťaz 1 hviezdy na Great Taste Awards 2018 v kategórii espresso. Zisk zlatej medaily na International Coffee Tasting v roku 2021.
Pôvod: Káva Emília je zmes 6 až 7 káv s pôvodom, 100% arabica. Pôvod hlavnej zložky: Brazília. Každá zmes Zlaté Zrnko je výsledným súzvukom chutí káv z ktorých je zložená a je namiešaná podľa chutí ľudí. Zmesi Zlaté Zrnko miešajú talianskí odborníci v laboratóriách priamo v prístave. Miešajú sa z rôznych zdrojov tak, aby každý mesiac, každý rok mali rovnakú výslednú chuť.
História: Káva s týmto chuťovým profilom bola prvý krát namiešaná v roku 1935 v prístavnom meste Trieste, kde je odvtedy neustále prispôsobovaná, aby chutila najširšiemu spektru ľudí. Ľudia z celého sveta prichádzajú každý deň do laboratórií, aby zaznamenali ako im chutila a odborníci na základe týchto chuťových preferencií ju m


Lepiaca páska Q-CONNECT, 18 mm x 20 m, 8 ks
Univerzálna sada zošitov pre 4. ročník
CleanFit alkoholový roztok IZOPROPYLALKOHOL 70% s rozprašovačom 50 ml
Odkladacia mapa OM 250 Ekonomik žltá 100ks
Etikety univerzálne na zakladače 38 x 190 mm Agipa A4 20 hárkov
Atramentová náplň HP C2P11AE HP 651 trojfarbená (300 str.) pre DeskJet Ink Advantage 5575/ 5645
Vizitkár prenosný na 96 vizitiek VISIFIX s prúžkami čierny
Poznámkový blok JOLIE, bodkovaný, Sweet Dots Collect Moments A5
Káva LAVAZZA Gusto Pieno Vending zrnková 1 kg 


