Chanteclair odstraňovač vodného kameňa je účinný čistiaci prostriedok špeciálne vyvinutý na odstránenie vodného kameňa, zvyškov mydla a usadenín. Je ideálny na pravidelnú údržbu kúpeľní, toaliet, drezov, batérií a ďalších povrchov, ktoré sú vystavené pôsobeniu tvrdej vody. Zanecháva povrchy žiarivo čisté, lesklé a sviežo voňajúce.
Zloženie
<5 % aniónové povrchovo aktívne látky, parfumy, kyselina citrónová, pomocné čistiace zložky.
Možné upozornenie
Spôsobuje vážne podráždenie očí. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte kontaktu s očami a pokožkou. V prípade kontaktu s očami ich ihneď dôkladne vypláchnite vodou a vyhľadajte lekársku pomoc. Pri používaní zabezpečte dostatočné vetranie.
Tip na použitie
Pre lesklé batérie a sprchové kúty odporúčame po čistení utrieť povrch do sucha jemnou handričkou – predĺžite tak ich čistotu a lesk.
Krajina pôvodu
Taliansko


Výkresy Herlitz 50 x 70 cm, 10 hárkov, 300 g, farba čierna
Etikety univerzálne 210x148,5mm Etibox A4 100 hárkov
Etikety univerzálne 48,5x25,4mm Avery A4 100 hárkov
Zakladač 2-krúžkový Leitz WOW laminovaný povrch 4cm žltý
Toner HP CF259X HP 59X black (10.000 str.) pre LaserJet Pro M304/ M404/ MFP M428
Vonná záveska HANG TAG Fre-Pro - Mango (oranžová) 1 ks
CIF na nerez CIF 750 ml 


