Chanteclair Lemon & Basilico je tekutý prostriedok na ručné umývanie riadu s príjemnou vôňou citróna a bazalky. Vďaka účinnému zloženiu efektívne odstraňuje mastnotu a zvyšky jedál, pričom je zároveň šetrný k pokožke rúk. Objem 500 ml je ideálny na každodenné použitie v domácnosti.
Zloženie
5 – <15 % aniónové povrchovo aktívne látky, <5 % neiónové povrchovo aktívne látky, parfumy, konzervačné látky (Sodium Benzoate, Potassium Sorbate), extrakty z citróna a bazalky.
Možné upozornenie
Zabráňte kontaktu s očami. V prípade zasiahnutia očí dôkladne vypláchnite čistou vodou. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprehĺtať.
Tip na použitie
Na bežné znečistenie stačí jedno stlačenie dávkovača. Šetríte tak nielen čistiaci prostriedok, ale aj životné prostredie.
Krajina pôvodu
Taliansko


Zošit Herlitz 440, čistý, 70g/m2
Priemyselný permanentný popisovač Centropen 8599 čierny
Zošit 511 - A5
LAVON prostriedok na riad a kuchynské povrchy 1 l
Spinky Q-CONNECT 24/6 medené • 1000 ks
Euroobal DONAU A4 maxi extra široký lesklý 120mic 25ks
Cukríky Bon Pari Citrus mix 90g
Pravítko DONAU hliníkové 30 cm
Prací gél Real green clean 5l
Vrecia na odpadky 70 x 110 cm, LDPE, 120 ℓ, 21 mic, 20 ks čierne
Permanentný popisovač Centropen 2846 modrý
Rezač bezpečnostný Štandard
Parfém na bielizeň Laguna harmonická rodina 300 ml
LAVON Easy Clean prostriedok riad 1 l 


