Tekutý čistiaci a dezinfekčný prostriedok na báze KAZ so zabrzdenou penivosťou určený na čistenie a dezinfekciu plôch. Neobsahuje aldehydy a chlór.
Zloženie: menej ako 5 %: neiónové povrchovo aktívne látky, menej ako 5 %: katiónové povrchovo aktívne látky, konzervačné činidlo : 2-bróm-2nitro-1,3-propándiol , parfum, D-limonene ((R)-1-metyl-4- (1-metyletenyl)cyklohexén), Linalool. Obsahuje D-LIMONENE. Môže vyvolať alergickú reakciu. Množstvo účinnej látky v 100g prípravku: kvartérne amóniové zlúčeniny, benzyl-C12-18-alkyldimetyl, chloridy 1,9g. Fyzikálne a chemické vlastnosti: kvapalina zelenej farby s charakteristickou vôňou použitého parfumu, pH 1% roztoku je 6,5 – 7,5
Spektrum účinku: baktericídny, fungicídny
Oblasť použitia: komunálna hygiena, veterinárne lekárstvo. Prípravok je určený pre spotrebiteľov a pre profesionálne použitie.
Spôsob použitia: Plošná dezinfekcia: 3,5-4% roztok (350-400ml na 10l vody), expozícia do zaschnutia, resp. 10 min. Malé ploch


Zakladač pákový Herlitz Q.file 5cm čierny
Zvýrazňovač STABILO BOSS ORIGINAL Pastel pastelový mentolový
Montážna páska Scotch do interiéru supersilná, 19 mm x 1,8 m
Kokosový nápoj Valsoia 1l
Zakladač PP 4-krúžkový Opaline 2 cm oranžový
Guľôčkové pero plastové OIRA svetlo zelené
Malá krabica Click & Store ľadovo modrá
Plastový obal s gumičkou Karton PP Opaline, číry
Euroobal DONAU A4 40mic so zeleným okrajom 100ks
Aktovka plastová s priehradkami a držadlom Esselte VIVIDA čierna
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 5cm tyrkysový
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 5cm biela
Zošit 523, A5, 20 listov, linajkový
LAVON na kuchyne plus 750 ml 


